XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28 Niedziela Zwykła – 9 X 2022

Trwa miesiąc październik – przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękuje również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej w sobotę Członkiniom Róży z Zofipola, a w najbliższą sobotę prosimy o poprowadzenie różańca Różę z Tropiszowa.

Czwartek  (13 X) zapraszamy na ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim. O godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja fatimska. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.00, ponieważ będzie ono połączone z nabożeństwem fatimskim.

Piątek – o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

Niedziela – w przyszłą niedzielę w całej Polsce przeżywać będziemy  XXII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na kształcenie młodzieży z ubogich rodzin. Wszystkim wspierającym ten żywy pomnik św. Jana Pawła II serdeczne Bóg zapłać.

Od przyszłej niedzieli również będziemy przyjmować na wypominki po każdej Mszy św., a w tygodniu po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.

Organizujemy Pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i Gidel. Termin pielgrzymki – 22 października, koszt 100 zł. Zapisy u Księdza Michała.

Mamy również jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Turcji. Szczegóły u księdza Michała. Jednocześnie przypominamy o wpłacie I zaliczki w wysokości 450 zł.

I ZALICZKA – 450 ZŁ – do 9 października

II ZALICZKA – 1000 ZŁ – do końca listopada