XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

29 Niedziela Zwykła – 16 X 2021

Dzisiaj w całej Polsce przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask Prawdy”. Po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na kształcenie młodzieży z ubogich rodzin. Wszystkim wspierającym ten żywy pomnik św. Jana Pawła II serdeczne Bóg zapłać.

Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękuje również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej w sobotę Członkiniom Róży z Tropiszowa, a w najbliższą sobotę prosimy o poprowadzenie różańca Różę z Odwiśla.

Wtorek – święto Św. Łukasza Ewangelisty.

Środa – O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona naszej archidiecezji

W tym dniu imieniny obchodzi nasz Ksiądz Proboszcz Jan. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę Świętą o godzinie 18.00. Księdzu Proboszczowi już dzisiaj życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia, opieki Matki Najświętszej i wsparcia świętego patrona Jana Kantego.

Piątek – O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.

Również Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom:

– Tropiszowa: Dolna Kolonia

– Tropiszowa: Sachalina

– Tropiszów: Środek Wsi od p. Jerzego Wilkosza do p. Jacka Tomczyka

– Igołomi, Błonia Wiślana

– Czernichowa

Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Na wypominki przyjmujemy dzisiaj po każdej Mszy św., a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Organizujemy Pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i Gidel. Termin pielgrzymki – 22 października, koszt 100 zł. Zapisy u Księdza Michała.

Mamy również jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Turcji. Szczegóły u księdza Michała. Jednocześnie przypominamy o wpłacie I zaliczki w wysokości 450 zł.

I ZALICZKA – 450 ZŁ – do 16 października

II ZALICZKA – 1000 ZŁ – do końca listopada