VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

6 Niedziela Wielkanocna – 5 V 2024

Przeżywamy miesiąc maj, w którym czcimy szczególnie Matkę Najświętszą. Przypominamy,  że Nabożeństwa Majowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 16.00. Również serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej przed Mszą św. wieczorną.

Poniedziałek – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

Środa – Uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej archidiecezji krakowskiej.

Czwartek – Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, a po Mszy św. będzie spotkanie organizacyjne w kościele.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.