XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne

  XV Niedziela Zwykła – 16 VII 2023

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

Środa  – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera. 

Piątek – O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – święto św. Marii Magdaleny.

Niedziela – rozpoczyna się w Kościele w Polsce XXIV Tydzień św. Krzysztofa, w którym szczególnie otaczamy naszą modlitwą misjonarzy i misjonarki, których trud ewangelizacyjny związany jest również z pokonywaniem dużych odległości. Dlatego też po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszek, które są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy. Ponieważ w wtorek  25.07 przypada Święto Św. Jakuba Apostoła i również  w tym dniu kierowcy i podróżujący czczą swego patrona św. Krzysztofa, dlatego z tej okazji w niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławienie kierowców i poświęcenie samochodów.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.