XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne

  XIV Niedziela Zwykła – 9 VII 2023

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek – Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Środa – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. 

W tym dniu bardzo serdecznie zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono tradycyjnie o godz. 19.00 różańcem fatimskim. W czasie różańca będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja.

Piątek – O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie św.  Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

Niedziela – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. (NMP Szkaplerznej).

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.