XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 Niedziela Zwykła – 2 VII 2023

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj na zakończenie każdej Mszy św. odprawiamy Adoracje Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek –   święto św. Tomasza, apostoła.

Wtorek –rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

Środa – wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy. O godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a pół godz. wcześniej – o 17.30 zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy różańcowej. Z racji pierwszej środy miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 zmianka tajemnic różańca.

Czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

Piątek –  przypada  I Piątek Miesiąca. Spowiadamy rano przed Mszą św. i po południu od godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza Święta, a po niej nabożeństwo pierwszo piątkowe.

Sobota – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.