XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

25 Niedziela Zwykła -18 IX 2022

Wtorek – wspomnienie świętych męczenników koreańskich.

Środa – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

O godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy.

Piątek – wspomnienie św. O. Pio, prezbitera. O godz. 18.00 Mszę święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby Kościoła. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Tak jak co roku nasza parafia przeprowadzała zbiórkę płodów ziemi na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Krakowie, tak również i w tym roku pragniemy ją przeprowadzić. Taka zbiórka zostanie przeprowadzona w tym tygodniu w środę i w czwartek do godz.15.00, ponieważ w czwartek o godzinie 15.00 będzie transport z seminarium po te warzywa i jarzyny. Bardzo serdecznie prosimy, aby kto może i ma życzenie złożyć takie dary dostarczył je i złożył na placu przed plebanią. Wszystkim ofiarodawcą już teraz bardzo serdecznie dziękujemy.

Jak wspominaliśmy w zeszłą niedzielę, dzisiaj po każdej Mszy św. jest organizowana zbiórka do puszek przeznaczona na Caritas. Wszystkim wspierającym dzieła Caritas składam serdeczne Bóg zapłać.