IV Niedziela Wielkiego Postu

4 Niedziela Wielkiego Postu27 III 2022

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a o  godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które bardzo gorąco zapraszamy.

Przez cały Wielki Post codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, aby prosić w niej o zakończenie wojny na Ukrainie, o pokój dla świata, o bł. Boże dla naszej Ojczyzny, parafii, naszych rodzin, ale i również, aby wynagradzać Bogu i Matce Najświętszej za grzech świata i nasze grzechy.

Środa – o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

PiątekJest to I Piątek Miesiąca. Spowiadamy rano przed Mszą św. i po południu od godz. 16.00.  O godz. 17.00 zapraszamy wszystkich (dzieci, młodzież i dorosłych) na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a  godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem Pierwszo – piątkowym.

Sobota – Jest to pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 7.00 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy różaniec wynagradzający za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP, a od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Bardzo serdecznie prosimy ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii.

Parafialna Grupa Teatralna z Igołomi zaprasza serdecznie na Misterium Pasyjne Uwielbiam Twoje Rany, które odbędzie się w naszym Kościele w niedzielę 3 kwietnia o godz. 17.00. Spektakl o Męce naszego Pana Jezusa jest zaproszeniem do wspólnego przeżycia najważniejszych Tajemnic naszej wiary. Wydarzenia Paschalne będziemy mogli zobaczyć oczami tych, którzy byli najbliżej Jezusa – Jego Matki, Apostołów i przyjaciół. Razem z Nimi przejdziemy Drogę, która zaprowadziła Jezusa na Kalwarię.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.