XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

  XV Niedziela Zwykła – 12 VII 2020

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. W tym dniu bardzo serdecznie zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim. W czasie różańca będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, o godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja.

Środa – wspomnienie św.  Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej).

Piątek – o godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Pragniemy również ogłosić, że Msza Św. przy kapliczce na Odwiślu zostanie odprawiona w niedzielę 26 lipca o godz. 15.00.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.