XVI Niedziela Zwykła

XVI Niedziela Zwykła – 19 VII 2020

Poniedziałek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera.

Wtorek  – wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła.

Środa – święto św. Marii Magdaleny. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

Piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy. O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – Święto Św. Jakuba Apostoła. Również  w tym dniu kierowcy i podróżujący czczą swego patrona św. Krzysztofa. Z tej okazji wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00 będzie poświęcenie samochodów.

Niedziela – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

W tym dniu (26 lipca) godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. w kapliczce na Odwiślu.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.