XIV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

14 Niedziela Zwykła – 5 VII 2020

W odpowiedzi na prośbę naszego metropolity ks. abp Marka Jędraszewskiego dzisiaj po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszek przeznaczone na poszkodowanych  na wskutek ostatnich nawałnic. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

W dzisiejszą, pierwszą, niedzielę odprawiamy adorację Najświętszego Sakramentu.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek –wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

Środa – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera. O godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a pół godz. wcześniej, o 17.30, zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy różańcowej.

Piątek – o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.

W miniony czwartek młodzież klas ósmych naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania. Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom, tej młodzieży za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i wokół kościoła. Za ubiór kościoła oraz za złożenie daru ołtarza w kwocie 2200 zł oraz na intencje 500 zł. Również serdeczne Bóg zapłać ks. Michałowi oraz s. Helenie za wykonanie dekoracji w kościele.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.