XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

31 Niedziela Zwykła – 5 XI 2023

Przeżywamy miesiąc listopad, miesiąc poświęcony szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Przez cały listopad zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, aby wypraszać dla zmarłych dar Bożego Miłosierdzia. Modlitwa różańcowa jest w tygodniu przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30.

Środa – O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu 11XI przeżywamy 105 rocznicę odzyskania przez nasz Naród Niepodległości. Szczególną modlitwą otaczamy w tym dniu naszą Ojczyznę.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinom ,które w ostatnim czasie złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.

Również Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom z:

– Glewca

– Zofipola