XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne

28 Niedziela Zwykła – 15 X 2023

Dzisiaj w całej Polsce przeżywamy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na kształcenie młodzieży z ubogich rodzin. Wszystkim wspierającym ten żywy pomnik św. Jana Pawła II serdeczne Bóg zapłać.

Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękuje również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej w sobotę Członkiniom Róży z Zofipola, a w najbliższą sobotę prosimy o poprowadzenie różańca Różę z Tropiszowa.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

Wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

Środa – święto Św. Łukasza Ewangelisty.  O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona naszej archidiecezji

W tym dniu swoją modlitwą pragniemy ogarnąć naszego Księdza Proboszcza Jana. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18.00, podczas której będziemy wypraszać wszelkie potrzebne łaski, opiekę M.B. i świętego Patrona dla Księdza Proboszcza.

Niedziela – Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.

Na wypominki przyjmujemy dzisiaj po każdej Mszy św., a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.