XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne  

27 Niedziela Zwykła – 8 X 2023

Trwa miesiąc październik – przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Również bardzo prosimy, aby w najbliższą sobotę rozważania i modlitwę różańcową w sobotę poprowadziła Róża Różańcowa z Zofipola. 

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

Wtorek – wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy.

Środa – O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek  (13 X) zapraszamy na ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim. O godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.00, ponieważ będzie on połączone z nabożeństwem fatimskim.

Sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

Niedziela – w przyszłą niedzielę w całej Polsce przeżywać będziemy  XXIII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na kształcenie młodzieży z ubogich rodzin. Wszystkim wspierającym ten żywy pomnik św. Jana Pawła II serdeczne Bóg zapłać.

Od przyszłej niedzieli również będziemy przyjmować na wypominki po każdej Mszy św., a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać. 

Ponieważ z niektórych rejonów pytano mnie już o listy  na zbiórkę na petyte, że już powoli będą zbierane petyty, dlatego bardzo bym prosił, aby te osoby które tam się zajmują tymi zbiórkami zgłosiły się po listy do kancelarii parafialnej (od piątku będą przygotowane listy) i aby to była jedna stawka  po 60 zł. Przypominam że są to środki przeznaczone na Siostry, na środki czystości oraz na sprzątanie i ubieranie kościoła.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.