NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Ogłoszenia Parafialne  

Niedziela Chrztu Pańskiego – 8 I 2023

W dzisiejszą niedzielę Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Na zakończenie każdej Mszy św. odprawiamy adoracje Najświętszego Sakramentu.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinom, które w minionym czasie złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.

Centrum Kultury i Promocji w Igołomi – Wawrzeńczycach oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Tropiszowa serdecznie zapraszają w dzisiejszą niedzielę na godz. 17.00 do Tropiszowa na VI Gminny Wieczór Kolęd.

Również w dzisiejszą niedzielę serdecznie zapraszamy do kościoła  na Jasełka, które przedstawią dzieci ze szkoły w Igołomi pod opieką s. Joanny o godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę również serdecznie zapraszamy do kościoła  na Jasełka, które przedstawią dzieci z parafii w Lipnicy Wielkiej pod opieką naszego rodaka ks. Bartłomieja Małka oraz s. Heleny o godz. 17.00.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.