I Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafialne

1 Niedziela Wielkiego Postu – 21 II 2021

Przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu –  Wielki Post to czas pokuty, umartwienia i czas nawracania. Zachęcamy wszystkich bardzo gorąco do dobrego i świętego przeżycia tego czasu. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 będzie Droga Krzyżowa, a w tygodniu nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest odprawiane w piątek o godz. 17.00.

Poniedziałek – Święto Katedry Św. Piotra, apostoła.

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na Mszę Świętą zapraszamy również rodziców uczniów klas III, przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące Komunii.

Piątek – O godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Składka w dzisiejszą niedzielę przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

Bardzo serdecznie dziękuje tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.

Również serdeczne Bóg zapłać parafianom z Szarbi i z Glewa za złożoną ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza.

W przyszłą niedzielę, czyli II niedzielę Wielkiego Post  – tradycyjnie obchodzimy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Dlatego też po każdej Mszy św. będzie zbierana ofiara do puszek przeznaczona na Misje.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.