XVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

  XVII Niedziela Zwykła – 26 VII 2020

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu wspominamy:

Poniedziałek – zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. do kościoła na próbę o godz. 16.00.

Środa – wspomnienie św. Marty. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

CzwartekW tym dniu rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na sprzątanie Kościoła na godz. 9.00.

Piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana. O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, kapłana i doktora Kościoła.  Jest to pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 7.00 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu – nabożeństwo wynagradzające za grzechy świata popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, podczas którego odmówimy różaniec.

Ponieważ w pierwszą sobotę będzie spowiedź przed I Komunią św. dlatego też do chorych z posługą sakramentalną udamy się dzień wcześniej, czyli  w piątek od godz. 9.00.

Również w sobotę rozpoczynamy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Chciejmy w tym miesiącu podjąć dobrowolną abstynencje od napojów alkoholowych oraz modlitwę w intencji osób uzależnionych oraz o trzeźwość narodu.

W sobotę od godz. 9.00 będzie spowiedź dla dzieci z klas III Szkoły Podstawowej przystępujących do I Komunii św. w naszej parafii. Zapraszamy również rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwo, dziadków, aby skorzystać z Sakramentu Pokuty.

Niedziela – (2.08) dzieci z klas trzecich z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej podczas  Mszy św. o godz. 12.30.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.