XVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

  18 Niedziela Zwykła –  2 VIII 2020

Przeżywamy miesiąc sierpień. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W dzisiejszą niedzielę dzieci z naszej parafii z klas trzecich Szkół Podstawowych przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 12.30. Pragniemy otoczyć modlitwą te dzieci, aby ten dzień rozpalił w nich gorącą miłość do Chrystusa Eucharystycznego.

Od jutra do soboty dzieci pierwszokomunijne będą przeżywać swój Biały Tydzień. Zapraszamy ich bardzo serdecznie wraz z rodzicami codziennie na Mszę św. o godz. 18.00.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.

Środa  – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ponieważ trwa Biały Tydzień dzieci pierwszokomunijnych, dlatego też zmianka tajemnic różańca będzie w przyszłym tygodniu.

Czwartek  – Święto Przemienienia Pańskiego.

Piątek – wspomnienie świętych męczenników Sykstusa II papieża i Towarzyszy. O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Pragnę również już teraz ogłosić, że Msza  św. dożynkowa – dziękczynna za tegoroczne plony w intencji wszystkich miejscowości w naszej parafii zostanie odprawiona w niedzielę 16 sierpnia o godz. 11.30.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.