XXXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne 31 Niedziela Zwykła  

3 XI 2019

Przeżywamy miesiąc listopad, miesiąc szczególnie poświęcony naszym zmarłym. Serdecznie zachęcam do gorącej i ufnej modlitwy za zmarłych.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z racji pierwszej środy miesiąca  – zmianka tajemnic różańca, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie członkinie Róż Różańcowych.

Piątek – O godz.. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia

Sobota – Przeżywamy Święto – Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Zgodnie z zarządzeniem naszego Metropolity Abp Marka Jędraszewskiego od jutra przez cały rok, codziennie, przed Mszą św. wieczorną od godz. 17.30 będzie w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja, na zakończenie której odmówimy dziesiątek różańca oraz  litanie do św. Jana Pawła II. Bardzo serdecznie zachęcamy by przychodzić w tym czasie do kościoła na osobistą modlitwę przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Jest to wyjątkowy czas łaski i chciejmy go dobrze przeżyć.

Również od jutra na zakończenie każdej Mszy św. w kościele zarówno rano jak i wieczorem przed błogosławieństwem będziemy odmawiali modlitwę do Św. Michała Archanioła  w intencji naszej Ojczyzny jak również całego Kościoła Świętego.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Również serdeczne Bóg zapłać parafianom z Wąsowa za złożoną petytę.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.