XXIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

29 Niedziela Zwykła 20 X 2019

Przeżywamy dzisiaj Uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej. W dniu dzisiejszym swoją modlitwą otaczamy naszego Księdza Proboszcza, któremu patronuje św. Jan Kanty. Życzymy mu obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej. Niech ten wspaniały patron wyprasza mu u Boga zdrowie i wszelką pomyślność na drodze kapłańskiego i osobistego życia.

Przypominamy że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00 a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękujemy również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej w sobotę Członkiniom Róży z Tropiszowa, a w najbliższą sobotę prosimy o poprowadzenie różańca Różę z Odwiśla.

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek – wspomnienie Św. Jana Pawła II

Środa – wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa.

Piątek  – o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy.

Niedziela – Przeżywamy rocznicę Poświęcenia Kościoła Własnego. Również w tym dniu przypada  Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.

Jest jeszcze 9 wolnych miejsc na pielgrzymkę do Fatimy w dniach od 1.02 – 8.02.2020. Zapisy i informacje u ks. Michała.

Na wypominki przyjmujemy dzisiaj po każdej Mszy św. a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.