XXIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

23 Niedziela Zwykła – 8 IX 2019

Przeżywamy Uroczystość Odpustową w naszej parafii. Pragniemy podziękować wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Narodzenia NMP. Służbie liturgicznej. Scholi dziecięcej  pod opieką s. Heleny, panu organiście, s. Marii naszej zakrystiance,. Panom niosącym baldachim, wszystkim niosącym feretrony. Słowa szczególnego podziękowania w stronę dzieci sypiących kwiaty na procesji oraz oczywiście ich rodzicom bo to przede wszystkim ich zasługa. Wszystkim jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

Piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.  W tym dniu (13 IX) zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim. O godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem a następnie zostanie odprawiona procesja.

Sobota – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.  O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Niedziela – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Bóg zapłać wszystkim rodziną które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby Kościoła. Jeszcze raz bardzo serdeczne Bóg zapłać.

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.