II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia Parafialne

2 Niedziela Wielkiego Postu25 II 2024

Przeżywamy Święty czas Wielkiego Postu. Niech on będzie on dla nas czasem szczerego i prawdziwego otwarcia swojego serca na dar Bożego Miłosierdzia. Niech na nowo odrodzi naszą wiarę i miłość do Boga w Trójcy Świętej Jedynego. Módlmy się gorąco w Wielkim Poście o to Miłosierdzie Boże dla nas i dla całego świata. Przeżywamy również Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po każdej Mszy św. jest przeprowadzana zbiórka do puszek na misje.

Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które bardzo gorąco zapraszamy. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 będzie Droga Krzyżowa.

Przez cały Wielki Post codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Środa –  o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – O godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Jest to również I Piątek Miesiąca. Spowiadamy rano przed Mszą św. i po południu od godz. 16.00. 

Sobota – Jest to pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 7.00, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, odmówimy różaniec wynagradzający za grzechy świata popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP, a od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.

Również serdeczne Bóg zapłać za ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza parafianom z:

– Tropiszów: Środek Wsi od p. Sebastiana Mitela do p. Pauliny Tretko

– Tropiszów: Brzostek do pani Skowierzak

– Tropiszów: Kamienna

– Zofipole

– Czernichów

– Luborzyczka

Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego są do nabycia Baranki Wielkanocne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na Caritas. Wszystkim wspierającym po Mszy św. ofiarami do puszek dzieło misyjne również składam serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.