II NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne 

2 Niedziela Zwykła – 14 I 2024

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – wspomnienie św. Antoniego, opata. O godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z  nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. O godz. 18.00 Msza  św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Niedziela – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W miniony czwartek nasz pan organista, pan Tomasz Migdał, który jest również katechetą został przez naszego abp Marka Jędraszewskiego odznaczony srebrnym medalem Św. Jana Pawła II za zasługi dla naszej archidiecezji. Cieszymy się z tego ogromnie i życzymy panu Tomaszowi by jego troska o Kościół i o piękno liturgii oraz o przekaz wiary młodemu pokoleniu przynosiła owoce pięknej wiary w naszej parafii. Niech mu Pan Bóg w tym wszystkim błogosławi i udziela wszelkich potrzebnych łask.   

Wszystkim rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół składam serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.