NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Niedziela Chrztu Pańskiego 7 I 2024

W dzisiejszą niedzielę Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie każdej Mszy św. odprawiamy Adoracje Najświętszego Sakramentu.

Jak już wspominaliśmy, w dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 s. Helena wraz z dziećmi i młodzieżą z parafii Lipnica Wielka przedstawią Bożonarodzeniowe Jasełka. Bardzo serdecznie zapraszamy.

Centrum Kultury i Promocji w Igołomi – Wawrzeńczycach oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Tropiszowa serdecznie zapraszają w dzisiejszą niedzielę na godz. 17.00 do Tropiszowa na VII Gminny Wieczór Kolęd.

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.