XXIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

29 Niedziela Zwykła 18 X 2020

Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękuje również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej Członkiniom Róży z Tropiszowa, a w najbliższą sobotę prosimy o poprowadzenie różańca Różę z Odwiśla.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek – Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. W tym dniu imieniny obchodzi nasz Ksiądz Proboszcz. Życzymy mu obfitych łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz wstawiennictwa Świętego Patrona. W tym dniu pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Środa – O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

Piątek  – o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Niedziela – Przeżywamy rocznicę Poświęcenia Kościoła Własnego.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.

Również Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom z Tropiszowa Sachalina. Parafianom z Igołomi : Stara Droga , Igołomi:  od p. Andrzeja Walor do p. Janiny Dąbek ,  oraz parafianom z Koźlicy. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Na wypominki przyjmujemy dzisiaj po każdej Mszy św., a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Od przyszłej niedzieli zwiększymy ilość Mszy św. w kościele w niedzielę (ponieważ ilość wiernych znowu jest ograniczona ok. 70), dlatego Msze św. będą odprawiane o godz: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i po południu o godz. 16.00 i 18.00 do odwołania.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.