XXV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

  25 Niedziela Zwykła -22 IX 2019

W minionym tygodniu została przeprowadzona zbiórka płodów ziemi na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Krakowie. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu swoim oraz Rektora Wyższego Seminarium Duchownego składamy bardzo serdeczne Bóg zapłać. Zebraliśmy dwa samochody ciężarowe. Dary złożyło 45 rodzin z naszej parafii. Jeszcze raz bardzo serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim rodziną.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie św. o. Pio, prezbitera.

W tym dniu zapraszamy rodziców młodzieży przystępującej do bierzmowania na sprzątanie kościoła na godz. 15.00

Wtorek – od godz. 17.00 będzie spowiedź dla młodzieży przystępującej do bierzmowania. Zapraszamy również do sakramentu pokuty rodziców, rodzeństwo, dziadków oraz świadków bierzmowania.

Środa – Młodzież klas pierwszych szkoły średniej przystąpi do sakramentu bierzmowania na Mszy św. o godz.18.00. Sakramentu udzieli ks. bp Janusz Mastalski.

Wyjątkowo w tym dniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawimy przed Mszą św. o godz. 17.30

Czwartek – wspomnienie świętych męczenników Kosmy i Damiana.

Piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.   O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W tym dniu zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej na Mszę św. o godz. 18.00 a po niej będzie spotkanie organizacyjne w kościele.

Sobota –  wspomnienie św. Wacława, męczennika.

Niedziela –  Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu nasz ksiądz Michał obchodzi swoje imieniny. Otoczmy go swoją modlitwą wypraszając dla niego bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej oraz swego patrona św. Michała Archanioła.

Bóg zapłać wszystkim rodziną, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby Kościoła. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek po każdej Mszy św. przeznaczona na misje.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.