IV Niedziela Adwentu

4 Niedziela Adwentu – 19 XII 2021

Dzisiaj czwarta – ostatnia niedziela Adwentu. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w Roraty, które są odprawiane codziennie dla dorosłych o godz. 7.00. O godz. 6.30 śpiewamy godzinki do Matki Bożej. Dla dzieci i młodzieży roraty są o godz. 18.00.

Ciąg dalszy spowiedzi – spowiadamy codziennie od godz. 16.00 do godz. 18.00

20.12 Poniedziałek – Glewiec.

21.12 Wtorek – Czernichów

22.12 Środa – Glew

23.12 Czwartek – Ogólna

Piątek – Wigilia. Ostatnie rorat o godz. 7.00. W tym dniu nie ma Mszy św. o godz. 18.00. Bardzo serdecznie prosimy, aby w Wigilię zachować tradycyjny post. Gorąco również zachęcamy do chrześcijańskiego przeżywania wieczerzy wigilijnej: niech w naszych domach nie zabraknie wspólnej modlitwy, odczytania frag. Ewangelii według św. Łukasza o Narodzeniu Pańskim, dzielenia się opłatkiem, a także wspólnym śpiewaniem kolęd.

O  godz. 24.00 zapraszamy do kościoła na tradycyjną Pasterkę.

Sobota – Uroczystość Bożego Narodzenia. W tych dniach Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego.

Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – przypada Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa jak również przypada Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika.

Wszystkim parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary w kopertach na Kościół składamy bardzo serdeczne Bóg zapłać.