XII Niedziela Zwykła – Odpust ku czci Św. Brata Alberta

12 Niedziela Zwykła – 20 VI 2021 Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Brata Alberta

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w naszej parafii Uroczystość Odpustową. Bardzo serdecznie pragniemy podziękować ks. dr Damianowi Kuchta za głoszone do nas dzisiaj Słowo Boże, za odprawienie Uroczystej Sumy Odpustowej o godz. 11.30 oraz za modlitwę w intencji naszej parafii. Niech Nasz Patron, Św. Brat Albert, wyprasza obfitość łask u Boga i niech prowadzi w posłudze kapłańskiej. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie odprawione w kościele nabożeństwo czerwcowe, a po nim będzie Msza św.  Nabożeństwa  Czerwcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie po Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach i do wspólnej modlitwy.

Poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Czwartek – przeżywać będziemy Uroczystość Narodzenia  Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży  o godz. 17.00. Bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę św. dyrekcje szkół, nauczycieli, dzieci i młodzież oraz rodziców.

Niedziela – wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Wszystkim, którzy w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na kościół, składam serdeczne Bóg zapłać.