IV Niedziela Zwykła

4 Niedziela Zwykła 31 I 2021

Wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy XXV Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 oraz po południu o godz. 16.00 i 18.00. Święto Ofiarowania Pańskiego jest również nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej, dlatego też tradycyjnie na zakończenie Mszy św. będą poświęcane gromnice.

Środa – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. O godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Z racji pierwszej środy miesiąca zapraszamy na 18.00 członkinie Róż Różańcowych na  zmianę tajemnic różańca.

Piątek –wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Jest to I Piątek Miesiąca. Spowiadamy rano przed Mszą św. i po południu od godz. 16.30.  O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem Pierwszo – piątkowym.

Sobota – wspomnienie świętych. męczenników, Pawła Miki i Towarzyszy. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 7.00 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy różaniec wynagradzający za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP, a od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Bardzo serdecznie prosimy ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii.

Wszystkim którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach na kościół składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

Również serdeczne Bóg zapłać   za ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza parafianom z:

• Tropiszowa: Zakopane
  • Tropiszowa: Sachalina
  • Igołomia: Stara Droga od p. Marii Migas do p. Lucjana Cisowskiego
  • Igołomia: Szosa od p. Renaty Ciesielskiej do p. Józefy Paluch
  • Luborzyczki
  • Zofipola
  • Wąsowa
  • Odwiśla
  • oraz z Glewca

Wszystkim ofiarodawcom jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.