XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XIV Niedziela Zwykła – 7 VII 2024

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj, na zakończenie każdej Mszy św., odprawiamy Adoracje Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – Święto św. Benedykta, opata – patrona Europy .

Piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.   W tym dniu bardzo serdecznie zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono tradycyjnie o godz. 19.00 różańcem fatimskim. W czasie różańca będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie Procesja Fatimska.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.