XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne

  12 Niedziela Zwykła – 23 VI 2024

W minioną niedzielę przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Św. Brata Alberta. Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości: Siostrze zakrystiance za ubiór kościoła, Służbie Liturgicznej, orkiestrze, strażakom niosącym baldachim, wszystkim niosącym feretrony, dzieciom sypiącym  kwiaty, również rodzicom tych dzieci. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie odprawione w kościele nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.  Nabożeństwa  Czerwcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie, w tygodniu, po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. Również codziennie przed wieczorną Mszą św. serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

Piątek  – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

Sobota – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Msze św. w tym dniu w naszym kościele są o godz. 7.00, 9.00 oraz 16.00 i 18.00.

Pragniemy serdecznie podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.