XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne

  11 Niedziela Zwykła – 16 VI 2024

Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Brata Alberta

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy, w naszej parafii, Uroczystość Odpustową. Bardzo serdecznie pragniemy podziękować ks. Pawłowi Mrugała, pracującemu w parafii Gronków, za głoszone do nas dzisiaj Słowo Boże, za odprawienie Uroczystej Sumy Odpustowej o godz. 11.30 oraz za modlitwę w intencji naszej parafii. Niech Nasz Patron, Św. Brat Albert, wyprasza obfitość łask u Boga i niech prowadzi w posłudze kapłańskiej. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj również po każdej Mszy św. woluntariusze naszego  Zespołu  Charytatywnego zbierają  ofiary do puszek przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez ten woluntariat. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie odprawione w kościele nabożeństwo czerwcowe, a po nim będzie Msza św.  Nabożeństwa  Czerwcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie po Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach i wspólnej modlitwy. Również przez cały miesiąc czerwiec, codziennie przed wieczorną Mszą Świętą, wspólnie odmawiamy różaniec, aby  uczcić Matkę Najświętszą i by prosić, aby Matka Boża wypraszała nam u Swojego Syna naszego Pana Jezusa Chrystusa obfitość Bożych łask. Jeszcze raz serdecznie zachęcam do tej wspólnej modlitwy różańcowej.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek  – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Czwartek – wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera.

Piątek –  wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. W tym dniu zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży  o godz. 8.00. Bardzo serdecznie zapraszamy również na tę Mszę św. Dyrekcje Szkół, nauczycieli oraz rodziców.

Wszystkim, którzy w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na kościół składam serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.