XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

Ogłoszenia Parafialne

  18 Niedziela Zwykła – 6 VIII 2023

Przeżywamy miesiąc sierpień – miesiąc wielkich świąt Maryjnych i wielkich rocznic patriotycznych w naszej Ojczyźnie. Pamiętajmy, że jest to również miesiąc trzeźwości. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. odprawiamy adoracje Najświętszego Sakramentu.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek  –  wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

Środa – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

Piątek  –  wspomnienie św. Klary, dziewicy. O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

NiedzielaŚwięto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

W tym dniu (13 VIII) zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się tradycyjnie o godz. 19.00 różańcem fatimskim. W czasie różańca będzie możliwość również skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować również tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Bardzo dziękuje.

Pragniemy również już dziś ogłosić, że od 8.09 do 14.09 w naszej parafii będziemy przeżywać misje parafialne. Rozpoczną się one w Uroczystość Odpustową ku czci Narodzenia NMP, a zakończą w Święto Podwyższenia Krzyża Św. Misje poprowadzą o. Paulini. Program misji jest już przygotowany i znajduje się na stoliku w kościele.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.