XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne

  12 Niedziela Zwykła – 25 VI 2023

W minioną niedzielę przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Św. Brata Alberta. Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości: Służbie Liturgicznej, panom niosącym baldachim, wszystkim niosącym feretrony, dzieciom, które tak licznie uczestniczyły sypiąc kwiaty, również rodzicom tych dzieci. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

CzwartekUroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 oraz 16.00 i 18.00.

Piątek  – kończy się miesiąc czerwiec, w którym szczególnie czciliśmy Najświętsze Serce Pana Jezusa podczas nabożeństw czerwcowych. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i ostatnie już nabożeństwo czerwcowe.

Sobota – Jest to pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 7.00, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo wynagradzające za grzechy świata popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, podczas którego odmówimy różaniec, a od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Pragniemy serdecznie podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.