VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

Ogłoszenia Parafialne

  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21 V 2023

Przeżywamy niedzielę Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

W dzisiejszą niedzielę dzieci z naszej parafii z klas trzecich Szkoły Podstawowej przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Pragniemy otoczyć naszą modlitwą te dzieci, aby ten dzień rozpalił w nich gorącą miłość do Chrystusa Eucharystycznego.

Przeżywając miesiąc maj przypominamy, że Nabożeństwa Majowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę i święta przed Mszą św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. Od jutra do soboty dzieci pierwszokomunijne będą przeżywać swój Biały Tydzień. Zapraszamy ich bardzo serdecznie wraz z rodzicami codziennie na Mszę św. o godz. 18.00.

Również od jutra w czasie nabożeństw  majowych rozpoczniemy modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. W przyszłą niedzielę również na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klas czwartych Szkoły Podstawowej będą przeżywać Pierwszą Rocznicę Komunii Świętej.

Próba dla tych dzieci w czwartek o godz. 16.30.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.