VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Ogłoszenia Parafialne 

6 Niedziela Wielkanocna 14 V 2023

Przeżywając miesiąc maj przypominamy, że Nabożeństwa Majowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę i święta przed Mszą św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. Również serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej przed Mszą św. wieczorną.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika – głównego patrona Polski.

Sobota – W tym dniu od godz. 8.30 będzie spowiedź dla dzieci z klas III Szkoły Podstawowej przystępujących do pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Zapraszamy również również rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwo, dziadków, aby skorzystaliz Sakramentu Pokuty.

Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (21.05) W tym dniu dzieci z klas trzecich z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej podczas Mszy św. o godz. 11.30. Bardzo serdecznie prosimy, ponieważ jest tutaj mały kościół, aby osoby chodzące na tą Mszę św. w tym dniu przyszły na inną godzinę, a tą Msze św. pozostawić już dla dzieci oraz najbliższej rodziny, krewnych i gości.

Rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii św. zapraszamy na sprzątanie kościoła w czwartek na godz. 9.00, natomiast próba dzieci przed Pierwszą Komunią Św. w poniedziałek o godz. 16.30

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.