IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia Parafialne

4 Niedziela Wielkiego Postu -19 III 2023

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które bardzo gorąco zapraszamy.

Przez cały Wielki Post codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP.

Środa – o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – O godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu, jak co roku, można złożyć dar naszej modlitwy związany z  duchową adopcją dziecka poczętego. Tzn. przez dziewięć miesięcy codziennie odmawiamy jedną dziesiątkę różańca w intencji poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone. Taką deklaracje będzie możliwość złożenia w tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00. Deklaracje są na ołtarzu Bożego Miłosierdzia. Bardzo serdecznie zachęcamy do tej modlitwy i podjęcia tego dzieła.

Pragniemy również przypomnieć, że spowiedź przed świętami wielkanocnymi będzie w poniedziałek 27 marca (po 5 Niedzieli Wielkiego Postu) w godzinach od 8.00 – 11.30 i po południu od godz. 15.00 – 18.00.

W dzisiejszą niedzielą przy kościele po każdej Mszy św. są sprzedawane płyty nagrane przez Harcerzy i chór Carmen z Gminnego Centrum Edukacji w Igołomi pt. „Młodzi Powstańcom”. Dochód w całości zostanie przeznaczony na dofinansowanie leczenia i operacji absolwentki szkoły w Igołomi. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wsparcia.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.