III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia Parafialne

3 Niedziela Wielkiego Postu12 III 2023

Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które bardzo gorąco zapraszamy. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Przez cały Wielki Post codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Środa – o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – O godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Liturgiczna Uroczystość Św. Józefa, która w tym roku przypada w 4 Niedzielę Wielkiego Postu jest przeniesiona na poniedziałek 20 marca.

Pragniemy również już teraz ogłosić, że spowiedź przed świętami wielkanocnymi będzie w poniedziałek 27 marca (po 5 Niedzieli Wielkiego Postu) w godzinach od 8.00 – 11.30 i po południu od godz. 15.00 – 18.00. Nie będzie w tym roku rekolekcji wielkopostnych, ponieważ planujemy w tym roku, na jesień, przeprowadzić misje parafialne.

Wszystkim, którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła  składamy serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielą, 19 marca, przy kościele po każdej Mszy św. odbędzie  się sprzedaż płyty nagranej przez Harcerzy i chór Carmen z Gminnego Centrum Edukacji w Igołomi pt. „Młodzi Powstańcom”. Dochód w całości zostanie przeznaczony na dofinansowanie leczenia i operacji absolwentki Szkoły w Igołomi. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wsparcia tego pięknego celu.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.