VI NIEDZIELA ZWYKŁA

6 Niedziela Zwykła – 12 II 2023

Jak nam wiadomo w nocy z 5 na 6 lutego doszło do trzęsienia ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Turcji, przy granicy z Syrią. Największe zniszczenia są w tych dwóch krajach. Caritas niesie pomoc ofiarom kataklizmu. Z tej racji nasz Metropolita prosi o przeprowadzenie zbiórki do puszek na pomoc poszkodowanym. W dzisiejszą niedzielę oraz w przyszłą, po każdej Mszy św., będą zbierane ofiary do puszek przeznaczone na ten cel. Już teraz wszystkim niosącym pomoc składam serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek – święto świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy.

Środa – zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 oraz nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Również we środę przed Mszą św. o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Piątek – O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Wszystkim, którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach na kościół składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

Również serdeczne Bóg zapłać za ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza parafianom z:

– Igołomi: Błonia Wiślana,

– Igołomi: Mieszkańcy Firmy „Polan”

– Igołomia: Stara Droga

– Glewa

– Tropiszowa: Dolna Kolonia

– Tropiszowa: Środek Wsi od p. Jerzego Wilkosz do p. Jacka Tomczyka

Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.