II NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia Parafialne 

2 Niedziela Zwykła – 15 I 2023

W dzisiejszą niedzielę serdecznie zapraszamy do kościoła  na jasełka, które przedstawią dzieci z parafii w Lipnicy Wielkiej pod opieką naszego rodaka ks. Bartłomieja Małka oraz s. Heleny o godz. 17.00.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek – wspomnienie św. Antoniego, opata.

Środa – O godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz.    18.00 Msza św. z  nowenną do Matki Bożej Nieustającej pomocy.

Czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

Piątek – O godz. 18.00 Msza  św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Wszystkim rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół składam serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę  (22 stycznia)  przypada 160 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego. W imieniu Wójta Gminy Igołomia – Wawrzeńczyce p. Józefa Rysaka serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 11.30. Po Mszy św. odbędzie się złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Brata Alberta.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.