XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

32 Niedziela Zwykła – 6 XI 2022

Przez cały miesiąc listopad w tygodniu przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30 odmawiamy wspólnie różaniec polecając wszystkich naszych zmarłych i wypraszając dla nich dar Bożego Miłosierdzia.

Środa – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Piątek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przeżywamy 104 rocznicę odzyskania przez nasz Naród Niepodległości. Szczególną modlitwą otaczamy naszą Ojczyznę.

Sobota  – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

Niedziela – przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym oraz obchodzić będziemy VI Światowy Dzień Ubogich, dlatego też w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. w całej naszej archidiecezji będą zbierane ofiary do puszek na wsparcie tego dzieła. Ofiary będą przeznaczone na Caritas.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym rodzinom, które w ostatnim czasie złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.

Również Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom z:

• Glewa
  • Tropiszów – Brzostek, od pani Marszałek do pani Skowierzak