II Niedziela Adwentu

Ogłoszenia Parafialne

2 Niedziela Adwentu5 XII 2021

Dzisiejsza druga niedziela Adwentu przeżywana jest w Kościele jako niedziela modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ponieważ nie zapowiadaliśmy w zeszłą niedzielę zbiórki, dlatego też w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie  zbiórka do puszek możliwość przeznaczona na wsparcie dzieła pomocy Kościołowi na Wschodzie.

Przeżywając czas adwentu bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy uczestniczą w roratach. Niech Pan Bóg im błogosławi by dalej wytrwali w tym adwentowym czuwaniu, a równocześnie zachęcamy tych, którzy jeszcze nie byli na roratach do uczestnictwa.  Roraty w naszym kościele są odprawiane codziennie dla dorosłych o godz. 7.00. Dla dzieci i młodzieży roraty są o godz. 18.00. Zachęcamy bardzo serdecznie do licznego uczestnictwa.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – Św. Mikołaja biskupa

Wtorek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

ŚrodaUroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w tym dniu będą o godz. 7.00, 9.00 i po południu o godz. 16.00 i 18.00

Piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

Niedziela –  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

Bóg zapłać tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na Kościół. Jeszcze raz wszystkim  serdeczne Bóg zapłać.

Świece wigilijne Caritas w ramach „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” są  wystawione na ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane za świece są przeznaczone na Caritas.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.