XXXII Niedziela Zwykła

32 Niedziela Zwykła   7 XI 2021

Wtorek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Środa –   wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przeżywamy 103 rocznicę odzyskania przez nasz Naród Niepodległości. Szczególną modlitwą otaczamy w tym dniu naszą Ojczyznę.

Piątek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika. W tym dniu przypada 31 rocznica kanonizacji Św. Brata Alberta. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Sobota  – wspomnienie pierwszych męczenników Polski: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

Niedziela – przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać. Serdeczne Bóg zapłać również za złożoną petytę parafianom z Tropiszowa – Działki Nauczycielskie.