XXX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

30 Niedziela Zwykła   24 X 2021

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w kościele niedzielę misyjną oraz rozpoczynamy tydzień misyjny. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich misjonarzy i misjonarki, duchownych i świeckich zwłaszcza z naszego kraju, którzy pracują w różnych zakątkach świata głosząc światu Chrystusa. Prośmy również, szczególnie w tym tygodniu, podczas nabożeństw różańcowych o nowe powołania misyjne. Po każdej Mszy św. dzisiaj są zbierane ofiary do puszek, które są przeznaczone na misje. Wszystkim ofiarodawcą wspierającym to dzieło misyjne składam serdeczne Bóg zapłać.

Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękuje również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej w minioną sobotę Członkiniom Róży Różańcowej  z Odwiśla, a w najbliższą sobotę bardzo prosimy o poprowadzenie rozważań i modlitwę różańcową Zespół Charytatywny: Parafialny Woluntariat im. św. Brata Alberta.

Na wypominki przyjmujemy po każdej Mszy św. w zakrystii, a w tygodniu również w kancelarii. Za zmarłych będziemy się modlić w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.30 , a w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 18.00 jest odprawiona Msza św. za wszystkich zmarłych wypominanych w naszym kościele.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – O godz. 17.00 Nabożeństwo różańcowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek– święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Piątek –  O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Niedziela –  W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Rocznice Poświęcenia Naszego Kościoła. Na Mszy św. o godz. 11.30 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu dla uwielbienia Boga za dar naszej świątyni odśpiewamy uroczyste Te Deum.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.  Również Bóg zapłać za złożoną pertyę parafianom: 

z Tropiszowa Zakopane

oraz parafianom z Glewca.

Jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

I na zakończenie słowa mojego serdecznego podziękowania tym parafianom, dzięki którym zostało odnowione ogrodzenie wokół kościoła.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.