XXIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

29 Niedziela Zwykła 17 X 2021

Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękuje również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej w minioną sobotę Członkiniom Róży z Tropiszowa, a w najbliższą sobotę prosimy o poprowadzenie różańca Różę z Odwiśla.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona naszej archidiecezji.  O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym dniu imieniny obchodzi nasz Ksiądz Proboszcz. Życzymy mu obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej i wsparcia św. Jana Kantego w Jego życiu kapłańskim i osobisty. Bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00, podczas której będziemy się modlić w sposób szczególny w intencji naszego Księdza Proboszcza.

Piątek – Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża. O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.

Również Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom:

z Zofipola

z Igołomi, Stara Droga:  od p. Marii Migas do p. Lucjana Cisowskiego

z Igołomi Luborzyczki

z Tropiszowa: od p. Blitek do p. Hardyn

oraz parafianom z Odwiśla.

Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Na wypominki przyjmujemy dzisiaj po każdej Mszy św., a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.