XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

28 Niedziela Zwykła 10 X 2021

Dzisiaj w całej Polsce przeżywamy XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na kształcenie młodzieży z ubogich rodzin. Wszystkim wspierającym ten żywy pomnik św. Jana Pawła II serdeczne Bóg zapłać.

Trwa miesiąc październik – przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękuje również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej w sobotę Członkiniom Róży z Zofipola,  a w najbliższą sobotę prosimy o poprowadzenie różańca Różę z Tropiszowa.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa (13 X) zapraszamy na ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim. O godz. 20.00 Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.00, ponieważ będzie on połączone z nabożeństwem fatimskim.

Piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

Sobota – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

Na wypominki przyjmujemy dzisiaj po każdej Mszy św., a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać. 

Również Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom:

z Czernichowa.

z Tropiszowa Brzostek od p. Joanny Marszałek do p. Grażyny Żarlik

z Igołomi Szosa od p. Renaty Ciesielskiej do p. Józefy Paluch.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.