XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

  27 Niedziela Zwykła – 3 X 2021

Trwa miesiąc październik, w którym czcimy Matkę Bożą na różańcu. Przypominamy że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

Wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

Środa – O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 na Msza św. dla uczczenia Matki Bożej Różańcowej. Z racji pierwszej środy miesiąca po Mszy św. zamianka tajemnic różańca.

Czwartek –wspomnienie  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00 będzie poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Piątek – O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie  bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

W sobotę   bardzo serdecznie  prosimy, aby na nabożeństwie różańcowym rozważania i modlitwę poprowadziła Róża Różańcowa z Zofipola.

Niedziela – W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali w naszej ojczyźnie XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszek na wsparcie zdolnej młodzieży pochodzących z ubogich rodzin.

Od przyszłej niedzieli również  będziemy przyjmować na wypominki za zmarłych po każdej Mszy św., a w tygodniu również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Również serdeczne Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom z :

Wąsowa,

Tropiszowa – Sachalina,

Tropiszowa – Kamienna

Tropiszowa – Środek Wsi – od p. Krzysztofa Ciastoń do p. Zbigniewa Słoma.

Tropiszowa – od p. Marioli Mitela do p. Pauliny Tretko,

Igołomia – Błonia Wiślana,

Igołomia  –  Mieszkańcy Firmy Polan od p. Stanisława Kolorus do p. Grzegorza Gliksman,

Igołomia – od p. Andrzeja Walor do p. Janiny Dąbek.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.