XXV Niedziela Zwykła

25 Niedziela Zwykła -19 IX 2021

W minionym tygodniu została przeprowadzona zbiórka płodów ziemi na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Krakowie. Wszystkim ofiarodawcom, w imieniu swoim oraz Księdza Rektora Wyższego Seminarium Duchownego, składamy serdeczne Bóg zapłać. Zebraliśmy prawie trzy samochody ciężarowe. Dary złożyło 51 rodzin z naszej parafii.

Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników koreańskich.

Wtorek – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Środa – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy.

O godz. 11.00 będzie Msza św. z okazji 50–lecia zawarcia związku małżeńskiego małżeństw zawartych w 1971 roku z terenu Gminy Igółomia – Wawrzeńczyce.

O  godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W środę również zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej będzie spotkanie organizacyjne w kościele.

Czwartek – wspomnienie św. o. Pio, prezbitera.

Piątek – O godz. 18.00 Mszę święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota –  wspomnienie św. męczenników Kosmy i Damiana

Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby Kościoła. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Szczegóły pielgrzymki na stronie internetowej naszej parafii.