XV Niedziela Zwykła

XV Niedziela Zwykła – 11 VII 2021

Poniedziałek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

Wtorek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

W tym dniu bardzo serdecznie zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono tradycyjnie o godz. 19.00 różańcem fatimskim. W czasie różańca będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja.

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie św.  Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej).

O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Serdeczne Bóg zapłać.