XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

11 Niedziela Zwykła13VI 2021

W dzisiejszą niedzielę wspominamy w liturgii Kościoła św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. Wraz z całym kościołem w naszej Ojczyźnie wobec Chrystusa w Najświętszym Sakramencie będziemy składać hołd uwielbienia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Trwa miesiąc czerwiec. Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę i święta przed Mszą św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

Dzisiaj  również  zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim. O godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja, w czasie której odśpiewamy litanię do Matki Bożej. 

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

Środa – Zapraszamy przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 do wspólnej modlitwy różańcowej, a godz. 18.00 na Mszę św. z nabożeństwem czerwcowym połączonym z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie św. Brata Alberta, zakonnika.

W przyszłą niedzielaw naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Św. Brata Alberta. Uroczystej sumie odpustowa o godz. 11.30 będzie przewodniczył oraz homilię wygłosi Ks. dr Damian Kuchta, poprzedni nasz ksiądz wikary. Również tę Msze św. będzie koncelebrował nasz rodak ks. Bartłomiej Małek, który będzie świętował pierwszą rocznicę święceń kapłańskich.   Bardzo serdecznie proszę o zadbanie o feretrony, panów do niesienia baldachimu, dzieci pierwszokomunijne, aby przyszły w strojach komunijnych oraz dzieci do sypania kwiatów. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy na Sumę odpustową o 11.30.

Ogłoszenie dla zainteresowanych:

W ramach Narodowego Funduszu Szczepień będzie możliwość zaszczepienia się  jedno dawkową szczepionką Johnson & Johnson – 20 czerwca br. od godz. 10.00 do 14.00 w namiocie przy  kościele w Kościelnikach ul. Dybowskiego 2B. Od razu będą wypisywane certyfikaty. Potrzebny Dowód Osobisty. Szczepionka jest gratisowa.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.